Polityka zwrotów

 

Polityka zwrotów M.T. Technika

Przysługuje Ci prawo do rezygnacji z zamówienia w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Termin rezygnacji z zamówienia wynosi 14 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, niepełniąca funkcji przewoźnika, weszła w posiadanie dostarczonego produktu. Kontakt mailowy: biuro@mttechnika.pl.

Zwrot kosztów

Zwrotu kosztów dokonamy nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconych towarów. Wykorzystamy ten sam sposób płatności, który został użyty przez Ciebie do złożenia zamówienia, a Ty nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni i umieszczony jest w oryginalnym opakowaniu. Są pewne ograniczenia dotyczące zwrotów, takie jak towary wykonane na zamówienie, ściśle spersonalizowane, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których data ważności minęła, oraz towary, które ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne lub higieniczne nie nadają się do zwrotu i po dostarczeniu zostały rozpakowane.

Zwrot towarów

Klient ponosi koszty i ryzyko związane z odesłaniem towaru do nas. Towar należy wysłać na następujący adres: M.T. Technika S.C. 62-052 Komorniki ul. Rosnowska 6/8.

Prezenty

Jeśli towar został oznaczony jako prezent w momencie zakupu, a następnie wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz bon upominkowy o wartości równej wartości zwróconego towaru. Jeśli towar nie był oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca wysłała zamówienie do siebie, aby później przekazać produkt Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby wręczającej prezent.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Refundacji, skontaktuj się z nami drogą mailową na adres biuro@mttechnika.pl.