Zapraszamy do E-SKLEPU >>


WALRAVEN

Grupa Walraven, z centralą w Mijdrecht w Holandii, jest firmą działającą na całym świecie, posiadającą własne zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w wielu krajach. Produkty Walraven stosowane są przez dziesiątki tysięcy firm instalatorskich w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie
Nasze produkty i wiedza techniczna są gwarancją najwyższej jakości od ponad 75 lat. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych specjalistycznych sprzedawców to nieocenione elementy składowe naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszej historii.

Innowacyjność
Duże znaczenie w grupie Walraven ma opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych koncepcji technicznych. Punktem wyjściowym jest łatwość użytkowania oraz oszczędność czasu w trakcie instalacji przy zachowaniu najwyższej niezawodności. Naszą motywacją jest stała innowacyjność i najwyższa jakość.

Filozofia systemów
Każdy produkt jest ważną częścią kompletnego systemu. Orientacja rynkowa, innowacyjność i dostosowanie do potrzeb klientów. Nasze systemy produktów to:


BIS Systemy Mocowania
BIS Systemy Ochrony Ogniowej
BIS Systemy Sanitarne

Katalog online

BIS Systemy Mocowania


Walraven produkuje system do mocowania instalacji: grzewczych, sanitarnych, kanalizacji, wentylacji, tryskaczowych, chłodniczych, elektrycznych oraz wielu innych.

Katalog ONLINE